sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ

 

ПРИЗЕРИ

 ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2017-2018 н.р. 

№ з/п

Предмет

Прізвище учня

Клас

 

Місце

 

Прізвище

вчителя

1

Українська  мова

Максимчук Вікторія

8-А

ІІ

Назарук Н. В.

Жовтан М. А.

2

Українська  мова

Полевік Ольга

9-А

І

Назарук Н. В.

Черуха І. В.

3

Українська  мова

Нейматова-Жевченко Карина

10

ІІ

Черуха І. В.

4

Українська  мова

Стахнюк Марина

11

ІІІ

Вівчарик О. В.

5

Англійська  мова

Максимчук Вікторія

8-А

ІІ

Щербатюк О. О.

6

Англійська  мова

Левчик Анна

9-В

ІІ

Парфенюк Л. А.

7

Німецька мова

Левчик Анна

9-В

ІІІ

Соботюк Т. А.

8

Математика

Харковець Діана

6-А

ІІ

Федас О. М.

9

Математика

Чалій Наталія

7-А

І

Федас О. М.

10

Математика

Добринчук Анастасія

8-А

ІІІ

Жильчук Н. О.

11

Математика

Прошин Назарій

10

ІІ

Кухарчук Л. І.

12

Історія

Кіткайло Вікторія

8-А

ІІІ

Плиска Л. Ф.

13

Історія

Прошин Назарій

10

ІІ

Слободенюк І.М.

14

Географія

Лєщова Юлія

8-Б

ІІІ

Нечипорик І. І.

15

Географія

Українець Олександра

9-А

ІІ

Челяда О. Т.

16

Географія

Прошин Назарій

10

ІІІ

Савурко О. М.

17

Хімія

Мініч Карина

7-А

І

Гупаленко Г. С.

18

Хімія

Осадець Олександра

8-Б

ІІІ

Гупаленко Г. С.

19

Хімія

Тарасюк Дарина

9-В

ІІ

Гупаленко Г. С.

20

Хімія

Прошин Назарій

10

ІІІ

Гупаленко Г. С.

21

Інформатика

Брижатий Павло

8-Б

ІІІ

Москалюк О. Д.

22

Інформатика

Тарасюк Дарина

9-В

ІІ

Вибач А. В.

23

Інформатика

Коток Максим

11

ІІ

Москалюк О. Д.

24

Інформ.технології

Брижатий Павло

8-Б

ІІІ

Москалюк О. Д.

25

Інформ.технології

Степанюк Марта

9-А

ІІІ

Москалюк О. Д.

26

Інформ.технології

Клус Роман

10

ІІІ

Москалюк О. Д.

27

Інформ.технології

Коток Максим

11

ІІІ

Москалюк О. Д.

28

Трудове навчання

Трохимчук Роман

9-А

ІІ

Зущенко В. П.

29

Трудове навчання

Якубець Владислав

11

ІІ

Зущенко В. П.

30

Фізика

Мініч Карина

7-А

ІІ

Степанюк О. І.

31

Фізика

Чалій Наталія

7-А

ІІ

Степанюк О. І.

32

Фізика

Олексійовець Діана

8-А

ІІІ

Степанюк О. І.

33

Фізика

Тарасюк Дарина

9-В

ІІІ

Степанюк О. І.

34

Фізика

Прошин Назарій

10

ІІ

Степанюк О. І.

35

Фізика

Коток Максим

11

ІІІ

Степанюк О. І.

 

ПРИЗЕРИ

 ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2017-2018 н.р. 

№ з/п

Предмет

Прізвище учня

Клас

 

Місце

 

Прізвище

вчителя

1

Українська  мова

Полевік Ольга

9-А

І

Назарук Н. В.

Черуха І. В.

 

2

Українська  мова

Нейматова-Жевченко Карина

 

10

ІІ

Черуха І. В.

3

Математика

Чалій Наталія

7-А

І

Федас О. М

.

4

Географія

Українець Олександра

9-А

ІІ

Челяда О. Т.

 

5

Інформатика

Коток Максим

11

І

Москалюк О. Д.

 

 

 

ПРИЗЕРИ

 І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

2017-2018 н.р.

№ з/п

Секція

Прізвище учня

Клас

 

Місце

 

Прізвище

вчителя

1

Українська  мова

Нейматова-Жевченко Карина

10

ІІІ

Черуха І. В.

2

Англійська  мова

Левчик Анна

9-В

ІІІ

Парфенюк Л. А.

3

Зарубіжна література

Полевік Ольга

9-А

І

Бондарчук Т.М.

4

Філософія

Левчик Анна

9-В

ІІ

Токмакова В. В.

5

Математика

Грицюк Тетяна

9-А

ІІ

Кухарчук Л. І.

6

Прикладна математика

Грицюк Тетяна

9-А

ІІІ

Кухарчук Л. І.

7

Прикладна математика

Тарасюк Дарина

9-В

ІІІ

Федас О. М.

8

Прикладна математика

Миронюк Інна

9-А

ІІІ

Кухарчук Л. І.

9

Прикладна математика

Українець Олександра

9-А

ІІІ

Кухарчук Л. І.

10

Математичне моделювання

Миронюк Інна

9-А

ІІ

Кухарчук Л. І.

11

Математичне моделювання

Грицюк Тетяна

9-А

ІІІ

Кухарчук Л. І.

12

Математичне моделювання

Українець Олександра

9-А

ІІІ

Кухарчук Л. І.

13

Кліматологія та метеорологія

Мельцов Валерій

11

ІІ

Нечипорик І. І.

14

Мистецтво

Гончарук Вікторія

9-А

ІІІ

Плиска Л. Ф.

15

Медицина

Панащук Ірина

11

ІІ

Гупаленко Г. С.

16

Інтернететехнології та WEB-дизайн

Коток Максим

11

І

Москалюк О. Д.

17

Теоретична фізика

Клус Роман

10

ІІ

Степанюк О. І.

18

Експериментальна фізика

Прошин Назарій

10

ІІ

Степанюк О. І.

19

Літературна творчість

Бритвич Ольга

9-Б

ІІ

Стасюк С. Я.

20

Літературна творчість

Товстонюк Яна

9-Б

ІІІ

Стасюк С. Я.

21

Геологія

Гламазда Людмила

10

ІІІ

Савурко О. М.

22

Геологія

Майстренко Анастасія

10

ІІІ

Савурко О. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випадкове фото

DSC_4696.JPG

Корисні посилання

Лічильник відвідувань

237355
СьогодніСьогодні51
ВчораВчора185
Цього тижняЦього тижня451
Цього місяцяЦього місяця2997
ВсьогоВсього237355