28 травня 2019- День екскурсій

Екскурсія у Рівненський зоопарк допомогла дітям з нашого мовного загону повторити назви тварин, англійською мовою, дізнатись про них багато цікавого та обрати собі улюбленця.

Детальніше: 28 травня 2019- День екскурсій

Увага! Увага! Увага! З 22 по 26 січня в нашій школі проходить тиждень іноземної мови.

В середу всіх любителів поезії, чекаємо у 28 кабінеті, впродовж перерв, де ви зможете отримати солодощі за декламування улюблених віршів .

Архівні згадки про школу датовані 1945 роком.
    Зараз у закладі - трохи більше тисячі учнів, близько ста педадогічних працівників.
    З-поміж відомих вивускників школярі чули про Анжеліку Рудницьку, ведучу популярної мистецької передачі "Територія А".
    Значну роль у становленні матеріально-технічної бази закладу у свій час відіграло відоме за межами області виробниче підприємство "Азот", Рівненський комбінат будівельних матеріалів.

Вибачте!

Сторінка на реконструкції