sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Контакти Служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому

  • Адреса: м. Рівне, вул. Поштова, 2.
  • Електронна адреса: nepovnolitni@ukr.net
  • Відділ правового та соціального захисту дітей: 63-62-92.
  • Відділ опіки та піклування: 63-41-66.

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

612618
СьогодніСьогодні99
ВчораВчора101
Цього тижняЦього тижня355
Цього місяцяЦього місяця99
ВсьогоВсього612618

Вітаємо наших переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів із навчальних предметів !!!

Вітаємо наших переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів із навчальних предметів !!!
Конкурс ім.Петра Яцика:
Богдан Кравчук, 4-Б клас, уч. Тетяна Раджабова- ІІІ місце.
Кузьміна Єва, 6-Б клас, уч. Інна Шевчук- ІІІ місце.
Одемчук Тетяна, 11-Б клас, уч. Ірина Черуха-ІІІ місце.
Мовно-літературний конкур
Ірина Полюхович, 5-А клас, уч. Світлана Стасюк і Ірина Черуха- ІІІ місце.
Українська мова і література:
Вікторія Курілович, 7-Б клас, уч. Руслана Мілашина-ІІІ місце.
Юлія Бабенчук, 8-А клас, уч. Олена Вівчарик-ІІІ місце.
Англійська мова:
Максим Сегень, 9-А клас, уч. Олена Шевчук-ІІІ місце.
Мар‘яна Коткудак, 10-Б клас, уч. Олена Щербатюк-ІІІ місце.
Максим Мартинюк, 11-Б клас, уч. Ганна Лящук - ІІ місце.
Хімія:
Олександра Степанюк, 9-Б клас, уч.Галина Гупаленко - ІІ місце.
Трудове навчання:
Іван Шевчук, 9-Б клас, уч. Василь Зущенко- ІІ місце.
Правознавство:
Микола Мартинюк, 9-А клас, уч. Валентина Токмакова- ІІ місце.
Географія:
Микола Мартинюк, 9-А клас, уч. Оксана Савурко- І місце.
Математика:
Владислав Павлюк, 6-Б клас, уч. Наталія Жильчук- ІІ місце.
Біологія:
Олександр Коваль, 9-А клас, уч. Світлана Ковба- ІІІ місце.
Тетяна Одемчук, 11- Б клас, уч. Світлана Ковба- ІІІ клас.
Фізика:
Олег Луцюк, 8-В клас, уч. Тетяна Дорошенко- ІІІ місце.
Микола Мартинюк, 9-А клас, уч. Ольга Степанюк- ІІІ клас.
Історія:
Юлія Бабенчук, 8-А клас, уч. Валентина Токмакова- ІІ місце.
Микола Мартинюк, 9-А клас, уч. Ірина Слободенюк-І місце.
Максим Мартинюк, 11-Б клас, уч. Ірина Слободенюк.