Школа без булінгу

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 29 листопада у 6-А кл. (кл. кер. Н.Жильчук), 6-Б кл. (кл. кер. В.Зущенко), 6-Г кл. (кл. кер. Т.Соботюк) інспекторами відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області ДПП, лейтенантами поліції О.Борейчук, А.Мельник, старшим лейтенантом А.Медведем було проведено уроки «Школа без булінгу».

Поліцейські розповіли дітям про поняття булінгу, його прояви та шляхи подолання, як навчитися протистояти булінгу та закликали не замовчувати про випадки цькування, негайно інформувати батьків, вчителів, шкільного психолога або телефонувати за номером «102».

Правоохоронці наголосили, що булінг переростає в насильство, за яке настає відповідальність. Якщо кривдник – неповнолітня особа, то відповідальність покладається на його батьків.