sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Контакти Служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому

  • Адреса: м. Рівне, вул. Поштова, 2.
  • Електронна адреса: nepovnolitni@ukr.net
  • Відділ правового та соціального захисту дітей: 63-62-92.
  • Відділ опіки та піклування: 63-41-66.

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

504169
СьогодніСьогодні97
ВчораВчора257
Цього тижняЦього тижня1055
Цього місяцяЦього місяця600
ВсьогоВсього504169

Балада про гідність, честь, свободу

Балада про гідність, честь, свободу

 

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 22 листопада 2021 року у ЗОШ №8 м. Рівного для учнів 10-А, 10-Б, 8-Б класів заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Мельничук та вчителем-методистом музичного мистецтва Світланою Мосійчук було проведено уроки-балади «Гідність. Честь. Свобода».

Педагоги нагадали старшокласникам події, які визначили політичні та суспільні зміни в державі з листопада 2013 року; розповіли про героїв, полеглих за Україну, відстоюючи ідеали свободи та демократії - найвищі цінності сучасного цивілізованого суспільства.

Присутні переглянули тематичне відео «Майданівцям», сюжет телевізійного каналу Рівне-1 про проведення у закладі благодійних акцій національно-патріотичного змісту; почули авторську пісню «Роздвоєна доля» у виконанні учасників зразкової студії естрадного співу «Карамельки».