Старшокласникам про сімейне право

04 лютого 2020 року для учнів 10-Б кл. (кл. кер. І.Шевчук) та 11-А кл. (кл. кер. Т.Соботюк) ЗОШ №8 м. Рівного було організовано зустріч із Ілоною Куль, начальником відділу «Рівненське бюро правової допомоги» та Олександром Биковим, головним спеціалістом Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Правовиховники розповіли старшокласникам про особисті немайнові та майнові відносини між подружжям, дітьми, між матір’ю та батьком дитини щодо її виховання, розвитку та утримання, що регулюються Сімейним кодексом України.

Фахівці акцентували увагу учнів на питаннях щодо умов укладання шлюбу, під якими треба розуміти обставини, наявність яких необхідна для того, щоб шлюб мав юридичну силу.

Старшокласники переглянули тематичні відеосюжети та активно обговорювали їх.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного