Будьмо милосердними 2019

Будьмо милосердними

Милосердя — це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати.

Саме з такою метою у ЗОШ №8 м. Рівного було проведено благодійну акцію «Турбота» (спільно з Товариством Червоного Хреста), під час якої учні збирали овочі для ветеранів, людей похилого віку та інвалідів.

Ініціаторами та координаторами акції були члени комісії «Милосердя» учнівського самоврядування, які допомагали розносити продукти харчування, овочі до осель літніх, самотніх людей. Таку допомогу отримали і учні закладу, які опинились у скрутному матеріальному становищі.

Загалом було зібрано овочів загальною вагою понад 450 кг (картопля, буряки, морква, цибуля, перець, капуста, гарбузи).

Дякуємо усім небайдужим дітям та дорослим за активну участь та виявлену турботу до людей, які потребують допомоги та милосердя.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного