sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

381172
СьогодніСьогодні228
ВчораВчора350
Цього тижняЦього тижня1277
Цього місяцяЦього місяця1277
ВсьогоВсього381172

Тиждень здоров’я та спорту

Тиждень здоров’я та спорту

У рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту у ЗОШ № 8 м. Рівного було проведено низку заходів фізкультурно-оздоровчого характеру.

 Для учнів 5-6-их класів вчителі фізичної культури закладу Б. Ярощук та А. Шрамович організували спортивне свято за участю представників міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (дир. Петро Борейчук)

Голова піклувальної ради школи Андрій Тадай виступив перед учнями 2-А кл. (кл. кер. С. Барабаш) та 4-А кл. (кл. кер. О.Щур) з презентацією про своє захоплення плаванням на відкритій воді, поділився з дітьми «рецептом» власного спортивного успіху.

Учні 7-А кл. (кл. кер. О.Щербатюк) Якубяк Матвій, Хіміч Іван,  Захарчук Дарина, Вербицька Катерина та Дарморост Максим підготували своїм одноліткам цікаву розповідь про заняття кікбоксингом, плаванням, спортивними танцями, дзюдо та регбі. Серйозність розмови підкреслювали нагороди (грамоти, медалі), які діти демонстрували усім присутнім.

Браценюк Софія (11-А кл., кл. кер. Т. Соботюк) поділилася з одинадцятикласниками думками про важливість спорту у її житті, розповіла про власні досягнення у легкій атлетиці: чемпіонка Рівненської області, учасниця чемпіонатів України та Міжнародних турнірів.

Члени учнівського самоврядування закладу спільно із педагогом - організатором Оленою Котяй організували спортивні квести для учнів 8-В та 9-А класів. Старшокласники присідали, грали у баскетбол, складали вірші на спортивну тематику, малювали, робили креативні фото. Переможці (8-В кл., команда «Шишки»; 9-А кл., команда «Блискітки») отримали призи.

О.Мельничук, заступник директора з навчально-виховної роботи

ЗОШ №8 м. Рівного