Табір "Перлинка" 13.06

Швидко проминули дні роботи пришкільного табору "Перлинка". Багато різних конкурсів, екскурсій та заходів відбулося за ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання та екскурсії. А все це в комплексі є творенням міцної шкільної родини.

13 червня відбулося урочисте закриття табірної зміни. Діти танцювали та веселилися на дискотеці. Подвір’я школи заполонила ритмічна музика, дитячий сміх та запальні танці.

На святковій лінійці нагородили всіх помічників наших вихователів - вожатих. Саме вони стали друзями та старшими наставниками наших вихованців.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі. Тому що для працівників табору немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки наших вихованців.

До зустрічі наступного року!

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного