Правову компетенцію - школярам

13 грудня 2018 року у ЗОШ №8 м. Рівного (у рамках Всеукраїнського тижня права) було проведено чергове засідання клубу «Юні правознавці», який діє на базі міської бібліотеки с. Ювілейного. На зустріч до учнів 9-Г класу (кл. кер. І.Нечипорик) прийшли працівники Рівненського бюро безоплатної правової допомоги – Оксана Подоляк та Дмитро Ляшко.

Ініціатор проведення заходу – вчитель-методист історії та правознавства ЗОШ №8 м. Рівного Валентина Токмакова.

Правозахисники познайомили дев’ятикласників зі структурою та основними завданнями органів юстиції, розповіли про роль системи безоплатної правової допомоги в наданні рівного доступу до правосуддя, забезпечення ефективного захисту в судді.

Активністю відзначилися старшокласники під час обговорення питання механізму захисту прав неповнолітніх, порядку звернення до суду за відновлення порушених прав людини.

О.Мельничук, заступник директора з навчально-виховної роботи

ЗОШ №8 м. Рівного