Врятуємо життя разом

13 грудня 2018 року на майдані Незалежності м. Рівного відбувся благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом!»

Мета проведення загальноміського заходу – збір коштів на лікування онкохворих дітей НВК №12 (Челяда Павло, 3-Г кл.), ЗОШ №24 (Корнійчук Віталій, 11-А кл.) та дошкільного закладу №29 (Поліщук Тимофій, 5 років).

Сніг та вітер не стали на заваді добрій справі. Учні 9-Б класу Левчук Ірина, Магус Олеся, Панчелюга Тарас разом із педагогом-організатором Оленою Котяй у центрі міста пропонували усім охочим придбати новорічні прикраси, іграшки та солодку випічку.

Спільними зусиллями учнів та батьків нашого закладу було зібрано 2470 грн. Кошти передано організаторам заходу.

Адміністрація ЗОШ №8 м. Рівного висловлює подяку батьківській громадськості школи за підтримку та допомогу в акції милосердя.

О.Мельничук, заступник директора з навчально-виховної роботи

ЗОШ №8 м. Рівного