Зустріч із відомим музикантом, учасником ООС

6 грудня 2018 року із нагоди Дня Збройних Сил України до учнів 10-А кл. (кл. кер. Т.Соботюк) та 10-Б кл. (кл. кер. В.Токмакова) ЗОШ №8 м. Рівного завітав випускник 1992 року, учасник ООС, Антон Рештаненко.

Спілкуючись із старшокласниками у невимушеному форматі, поділився спогадами про перебування на Сході, а найбільше – зацікавив співом і грою на гітарі. Антон -  учасник рок-гурту «The Crabs», який утворився в кінці 90-их років як проект рівненських музикантів. Головна мета групи – бажання донести до людей світлі ідеї свободи, любові, братерства та боротьби із темними силами зла.

Зараз Антон Рештаненко працює у сфері логістики на фірмі, яка займається постачанням продуктів харчування, хоча за фахом – філолог і дуже любить рок.

Вікторія Усенко, голова учнівського самоврядування

ЗОШ №8 м. Рівного