Військові медики – мами учнів, учасниці ООС

У всі часи військові лікарі та медичні сестри користувались особливою повагою та визнанням. Саме тому, до Дня захисника України для учнів 10-А класу (кл. кер. Т.Соботюк) ЗОШ №8 м. Рівного було організовано зустріч із працівниками Рівненського військового госпіталю – начальником неврологічного відділення Ольгою Олексіївною Більчук та медсестрою Іриною Василівною Скрипкою. Варто зазначити, що О.О.Більчук – мама десятикласника Данила Більчука.

Жінки упродовж чотирьох місяців були в зоні ООС, рятували життя пораненим та надавали медичну допомогу місцевому населенню.

Військові медики розповіли старшокласникам історію Рівненського військового госпіталю, презентували книгу про заклад.

Десятикласники переглянули відео про правила надання першої домедичної  допомоги, вчилися зупиняти кровотечу.

Гості поділилися спогадами  про перебування в зоні ООС, розповіли про особливості роботи в екстремальних умовах.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Учні щиро дякували військовим медикам за їхню нелегку роботу, за врятовані життя, за можливість спокійно жити під мирним небом.

Т.Соботюк, класний керівник 10-А класу ЗОШ №8 м. Рівного