Знайомство із професією

Учні 10-А класу ЗОШ №8 м. Рівного (кл. кер. Т.Соботюк) днями побували у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Старшокласники познайомилися із сучасною навчальною базою Центру, оглянули кабінети, лабораторії та майстерні. Особливий інтерес викликали навчальні майданчики «Ресторан», «Бар», «Банкетний зал», «Салон краси», гарячий і холодний цехи кухні та кондитерська.

Поряд із слухачами - майбутніми  кухарями та кондитерами змогли попрацювати і десятикласники. Залюбки вправлялися вони у мистецтві карвінгу - витинанні овочів та фруктів, оздоблювали випечене кондитерами печиво. Робота сподобалася і зацікавила багатьох.

У навчальному салоні краси учні спостерігали, як виконується модна зачіска, дізнавалися про барберів, побували у манікюрному кабінеті, познайомилися з роботою візажистів.

Десятикласників вразило розмаїття запропонованих професій, щира і доброзичлива атмосфера у закладі професійно-технічної освіти.

Т.Соботюк, класний керівник 10-А класу ЗОШ №8 м. Рівного