Долучаємось до благодійних справ

28.09.2018 року в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» відбувся благодійний концерт танцювального ансамблю «Едельвейс». Мета проведення заходу – збір коштів на лікування онкохворої працівниці управління культури та туризму Олександри Музичук (32 роки).

Активно долучилися до загальноміської благодійної акції учні ЗОШ №8 м. Рівного. Спільними зусиллями батьківської та учнівської громадськості закладу було зібрано 880 грн. Учні 4-Б класу (кл. кер. Т.Раджабова), які були присутні на заході, передали кошти організаторам концерту.

Повертаючись до закладу, після перегляду концертної програми, четвертокласники стали учасниками міської акції «Чисте місто», яка проходила на майдані Незалежності. Учням розповідали про сортування сміття. Представники «Червоного Хреста» вчили присутніх надавати першу домедичну допомогу, робити штучне дихання дорослим і дітям.

Т.Раджабова, класний керівник 4-Б класу ЗОШ №8 м. Рівного