Пізнавали та відпочивали

01.10.2018 року учні 2-А (кл. кер. Л.Дулевич) та 2-Б  (кл. кер. О.Семенова) класів ЗОШ №8 м. Рівного побували на екскурсії в Музеї лісу.

Діти мали можливість дізнатися про багатство місцевих лісів, їх значення, використання та охорону. З захопленням слухали про те, як саджають ліси, вчилися визначати вік дерев, орієнтуватися в лісі. Збагатили свої знання про лікарські рослини та Червону книгу України, дізналися про нелегку працю лісників. Здивувало дітей те, що ліси, як люди: радіють, сумують, хворіють, і … мають паспорт. Переходячи від стенда до стенда, від експозиції до експозиції, школярі надовго зупинилися біля виставки з опудалами тварин.

Після обіду та невеличкого перепочинку на свіжому повітрі всі дружно вирушили на пізнавальну прогулянку екостежками. Малеча й не чекала, що зможе подолати 2 км 500 м лісом та ще й отримати багато цікавої інформації.

Непорушно, мовчки дітей зустріли віковічні дуби: Дуб щастя, Дуб здоров’я, Дуб кохання. Загадати бажання можна було біля Сосни бажань. З колишньої пожежної вежі милувалися навколишньою красою. А на Пташиній колисковій була туристична зупинка і «концерт» лісових співаків.

Весело провели час, погрались, помилувалися природою, відпочили та дізналися багато нового.

З нетерпінням малеча чекає нової поїздки!

Л.Дулевич, класний керівник 2-А класу ЗОШ №8 м. Рівного