sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

270913
СьогодніСьогодні37
ВчораВчора133
Цього тижняЦього тижня170
Цього місяцяЦього місяця2882
ВсьогоВсього270913

Пізнавали та відпочивали

Пізнавали та відпочивали

01.10.2018 року учні 2-А (кл. кер. Л.Дулевич) та 2-Б  (кл. кер. О.Семенова) класів ЗОШ №8 м. Рівного побували на екскурсії в Музеї лісу.

 

Діти мали можливість дізнатися про багатство місцевих лісів, їх значення, використання та охорону. З захопленням слухали про те, як саджають ліси, вчилися визначати вік дерев, орієнтуватися в лісі. Збагатили свої знання про лікарські рослини та Червону книгу України, дізналися про нелегку працю лісників. Здивувало дітей те, що ліси, як люди: радіють, сумують, хворіють, і … мають паспорт. Переходячи від стенда до стенда, від експозиції до експозиції, школярі надовго зупинилися біля виставки з опудалами тварин.

Після обіду та невеличкого перепочинку на свіжому повітрі всі дружно вирушили на пізнавальну прогулянку екостежками. Малеча й не чекала, що зможе подолати 2 км 500 м лісом та ще й отримати багато цікавої інформації.

Непорушно, мовчки дітей зустріли віковічні дуби: Дуб щастя, Дуб здоров’я, Дуб кохання. Загадати бажання можна було біля Сосни бажань. З колишньої пожежної вежі милувалися навколишньою красою. А на Пташиній колисковій була туристична зупинка і «концерт» лісових співаків.

Весело провели час, погрались, помилувалися природою, відпочили та дізналися багато нового.

З нетерпінням малеча чекає нової поїздки!

Л.Дулевич, класний керівник 2-А класу ЗОШ №8 м. Рівного