Звіт про підсумки проведення тижня української писемності та мови у початкових класах

Звіт про підсумки проведення тижня

української писемності та мови

у початкових класах

День української писемності та мови, який відзначається 9 листопада – свято, спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку.

Тому з метою пропаганди і популяризації, та водночас демонстрації її краси й багатства  серед учнів початкових класів, згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗОШ №8 м. Рівного, з 6 по 10 листопада 2017 року проходив тиждень української писемності та мови.

Розпочався тиждень годинами спілкування, на яких класоводи розповіли про заснування Дня української писемності та мови.

Упродовж тижня вчителями були проведені найрізноманітніші заходи:

Інсценізація казки «Зайчаткова казочка» - Дулевич Л.І. (1 – А клас).

Виставка «Весела абетка» та гра «Знавець слів» - Дулевич Л.І. (1 – А клас), Семенова О.А. (1 – Б клас).

Інсценізація казки «Чому звірята хотіли навчитися писати» - Семенова О.А. (1 – Б клас).

Конкурс скоромовок «Хто скаже швидше» - Мацько О.В. (2 – Б клас).

Вікторини «Знавців української мови» - Стельмащук М.Я. (3 – В клас), Колбасюк С.С. (3 – А клас), Майданюк М.М. (3 – Г клас), Корольова Л.П. (2 – В клас), Мельцова С.В. (4 – Г клас).

Вихованець Майданюк М.М. (3 – Г клас) Тригобчук Владислав презентував власні вірші до Дня української писемності та мови.

Вірш1  Вірш2

Учнями 3– Б класу (вчитель Раджабова Т.М.) рідна мова майстерно вплелась візерунком на вишитому рушнику.

Протягом тижня для учнів 1-3 класів були організовані зустрічі з працівниками краєзнавчого музею та бібліотеки №3 за темою «Книга з глибини віків».

8 листопада діти мали можливість зустрітись з рівненською письменницею Оленою Медвєдєвою.

У рамках предметного тижня пройшов I етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика серед учнів 3-4 класів. Переможцями конкурсу стали:

3 – В клас – Гапонюк Емілія – I місце (вчитель Стельмащук М.Я.)

3 – А клас – Стихун Дарина – II місце (вчитель Колбасюк С.С)

4 – Г клас – Поліщук Анна  – I місце (вчитель Мельцова С.В)

4 – Г клас – Гаврон Діана – II місце (вчитель Мельцова С.В)

До проведення предметного тижня активно долучилися вихователі групи продовженого дня. Купчик М.М. провела виховний захід для 1-2 класів "Живи, українська мово!"

Либак Л.Я. провела годину спілкування для 1-х класів "Мово моя рідна" та конкурс "Найкращий мовознавець".

Бібліотекарі школи організували тематичну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури «9 листопада 0 День української писемності та мови».

Завершили тиждень вихованці Мосейчук В.А. (4 – Б клас), які підготували флешмоб «Україна – це я, Україна – це ти!».

Керівник ШМО вчителів початкових класів

ЗОШ №8 м. Рівного О.Щур