sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

237354
СьогодніСьогодні50
ВчораВчора185
Цього тижняЦього тижня450
Цього місяцяЦього місяця2996
ВсьогоВсього237354

На зустрічі із ліквідаторами

На зустрічі із ліквідаторами

У рамках відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 13.12.2018 року у ЗОШ №8 м. Рівного було організовано зустріч учнів 7-Б класу (кл. кер. А.Будько) із М.Гайбонюком, головою правління громадської організації  «Рівненські ветерани-чорнобильці» та П.Бречком, ліквідатором аварії на ЧАЕС. Захід відбувся у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Детальніше: На зустрічі із ліквідаторами

Правову компетенцію - школярам

Правову компетенцію - школярам

13 грудня 2018 року у ЗОШ №8 м. Рівного (у рамках Всеукраїнського тижня права) було проведено чергове засідання клубу «Юні правознавці», який діє на базі міської бібліотеки с. Ювілейного. На зустріч до учнів 9-Г класу (кл. кер. І.Нечипорик) прийшли працівники Рівненського бюро безоплатної правової допомоги – Оксана Подоляк та Дмитро Ляшко.

Детальніше: Правову компетенцію - школярам

Урок права для десятикласників

Урок права для десятикласників

У рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2018 року учні 10-Б класу (кл. кер. Валентина Токмакова, вчитель-методист історії та правознавства) ЗОШ №8 м. Рівного побували у Рівненському інституті Київського університету права НАН України.

Детальніше: Урок права для десятикласників

Зустріч із відомим музикантом, учасником ООС

Зустріч із відомим музикантом, учасником ООС

6 грудня 2018 року із нагоди Дня Збройних Сил України до учнів 10-А кл. (кл. кер. Т.Соботюк) та 10-Б кл. (кл. кер. В.Токмакова) ЗОШ №8 м. Рівного завітав випускник 1992 року, учасник ООС, Антон Рештаненко.

Детальніше: Зустріч із відомим музикантом, учасником ООС