Програми

Програма національного виховання в закладах освіти Рівненщини на 2020-2025 роки

Мета Програми – створення умов щодо забезпечення взаємодії учасників освітнього процесу із соціальним і природним оточенням завдяки засобам організації проєктної діяльності, що формує та розвиває цінності особистості як соціальні динамічні якості, що являють собою об’єктивне ставлення до предметів і явищ навколишньої дійсності.

Цілі програми – об’єднання зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань і благодійних організацій, сім’ї та закладів освіти й інших інституцій виховання щодо системної, цілеспрямованої роботи з формування в дітей та учнівської молоді ціннісних ставлень до українського народу, держави й нації, родини, себе, людини і природи.

СТРАТЕГІЯ розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія»

Мета і завдання програми

Мета Стратегії — сформовані навички та потреби в читанні, як життєвій стратегії громадян, сприяють розвитку людського потенціалу України. Реалізація Стратегії можлива у двох стратегічних напрямах: через напрям підтримки та розвитку книжкової екосистеми, в результаті реалізації якої читачі мають доступ до якісної різножанрової книги, насамперед українськомовної, у різних форматах відповідно до потреб, та через формування навички і потреби в читанні, в результаті реалізації якої люди і спільноти обиратимуть читання як свідому та регулярну практику для дозвілля, навчання та розвитку.