sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Інформація щодо вибору та замовлення підручників

 

Перелік підручників,

за якими навчатимуться учні 1-11-х класів

у  2019-2020 н.р.

 

Клас

Автор і назва підручника

 

          1кл.

Доценко І. Євчук О.  Англійська мова

 

Листопад Н. Математика

 

Скворцова С, Онопрієнко О.  Математика

 

Масол Л., Гайдамака О.  Мистецтво

 

Іщенко О.,  Ломаковська С. Українська мова. Буквар ч.1, ч.2

 

Іщенко О., Ващенко О. Я досліджую світ ч.1, ч.2

          

 

          2кл.

Листопад Н. Математика

 

Калініченко О. Мистецтво

 

Пономарьова К. Укр. мова та читання ч.1

 

Савченко О. Укр. мова та читання ч.2

 

Мітчелл Г.  Англійська мова

 

Грущинська І., Хитра З.  Я досліджую світ ч.1

 

Морзе Н., Барна О. Я досліджую світ ч.2

 

 

           3кл.

Савченко О.  Літературне читання

 

Рівкінд Ф., Оляницька Л.  Математика

 

Аристова Л., Сергієнко В.  Образотворче мистецтво

 

Гнатюк О. Основи здоров’я

 

Гільберг Т., Сак Т.  Природознавство

 

Ломаковська Г., Проценко О. Сходинки до інформатики

 

Сидоренко В. Трудове навчання

 

Вашуленко М. Українська мова

 

Бібік Н. Я у світі

 

Стус Т. Хрестоматія сучасної української дит. літ 3-4 кл.

 

Кар’пюк О. Англійська мова

 

 

          4кл.

Карп’юк О.  Англійська мова

 

Ломаковська Г.,  Проценко Г.  Інформатика

 

Савченко О.  Літературне читання

 

Богданович М., Лишенко Г.  Математика

 

Кондратова Л.  Музичне мистецтво

 

Резніченко М., Трач С.  Образотворче мистецтво

 

Гнатюк О. Основи здоров’я

 

Гільберг Т., Сак Т.  Природознавство

 

Вашуленко М., Дубовик С.  Українська мова

 

Веремійчик І., ТименкоВ.  Трудове навчання

 

Бібік Н. Я у світі

 

 

          5 кл.

Карп’юк О. Англійська мова

 

Щупак І., Піскарьова І.  Вступ до історії 

 

Мерзляк А.  Математика

 

Істер О. Математика

 

Бех І.  Основи здоров’я

 

Ярошенко О., Бойко В.  Природознавство

 

Авраменко О.  Українська мова

 

Заболотний О. Українська мова

 

Ніколенко О., Конєва Т.  Світова література

 

Сидоренко М., Палій О.  Німецька мова 1-й рік навчання

 

 

          6 кл.

Карп’юк О. Англійська мовав

 

Костіков І., Волгін С. Біологія

 

Бандровський О., Власов В. Всесвітня історія. Історія України

 

Щупак І., Піскарьова І.  Всесвітня історія. Історія України   н

 

Ривкінд Й., Лисенко Т.  Інформатика

 

Ривкінд Й., Лисенко Т.  Інформатика                                       н

 

Гільберг Т., Паламарчук Л.  Географія

 

Істер О.  Математика

 

Масол Л., Аристова Л. Музичне мистецтво

 

Сотнікова С., Білоусова Т. Німецька мова 2-й рік навчання

 

Железняк С., Ламонова О.  Образотворче мистецтво

 

Бех І., Воронцова Т.  Основи здоров’я

 

Ніколенко О., Конєва Т.  Світова література

 

Ходзицька І., Павич Н.  Трудове навчання ( для дівчат)

 

Терещук Б., Дятленко С. Трудове навчання ( для хлопців)

 

Авраменко О.  Українська література

 

Глазова О. Українська мова

 

 

        7 кл.

Істер О.  Алгебра

 

Істер О. Геометрія.

 

Карп’юк О. Англійська мова

 

Запорожець Н., Черевань І.  Біологія

 

Гісем О., Мартинюк О.  Всесвітня історія

 

Кобернік С., Коваленко Р.  Географія

 

Ніколенко О., Конєва Т. Зарубіжна література

 

Ривкінд Й., Лисенко Т.  Інформатика

 

Власов В.  Історія України

 

Кондратова Л.  Музичне мистецтво

 

Сидоренко М.  Німецька мова 3-й рік навчання

 

Рубля Т.  Образотворче мистецтво

 

Бех І., Воронцова Т.  Основи здоров’я

 

Ходзицька І., Безносюк І.  Трудове навчання  (для дівчат)

 

Терещук А.  Трудове навчання ( для хлопців)

 

Заболотний О., Заболотний В.  Українська мова

 

Авраменко О. Українська література

 

Попель П., Крикля Л.  Хімія

 

Бар’яхтар В.,  Довгий С.   Фізика

 

Жуковський В. Основи християнської  етики

 

 

        8кл.

Істер О.  Алгебра

 

Істер О. Геометрія

 

Карп’юк. Англійська мова

 

Матяш Н., Остапченко Л.  Біологія

 

Подоляк Н., Лупач І.  Всесвітня історія

 

Гільберг Т., Паламарчук Л.  Географія

 

Ривкінд Й.  Інформатика

 

Власов В.  Історія України

 

Ніколенко О., Туряниця В.  Зарубіжна література

 

Масол Л.  Мистецтво

 

Сидоренко Н.  Німецька мова 4-й рік навчання

 

Бех І., Воронцова Т.  Основи здоров’я

 

Ходзицька І., Тименко В.  Трудове навчання ( для дівчат)

 

Терещук А., Захаревич М.  Трудове навчання ( для хлопців)

 

Авраменко О. Українська література

 

Заболотний О., Заболотний В. Українська мова

 

Бар’яхтар В.,  Довгий С.  Фізика

 

Ярошенко О.  Хімія

 

 

        9 кл

Істер О. Алгебра

 

Істер О. Геометрія

 

Карп’юк О. Англійська мова

 

Остапченко Л.  Біологія

 

Полянський П. Всесвітня історія

 

Гільберг Т., Савчук І.  Географія

 

Ковбасенко Ю., Ковбасенко Л.  Зарубіжна література

 

Власов В. Історія України

 

Ривкінд Й., Лисенко Т.  Інформатика

 

Гайдамака О.  Мистецтво

 

Сидоренко М., Палій О.  Німецька мова 5-й рік навчання

 

Бех І., Воронцова Т.  Основи здоров’я

 

Наровлянський О. Основи правознавства

 

Ходзицька І., Тименко В.  Трудове навчання ( для дівчат)

 

Терещук А.  Трудове навчання ( для хлопців)

 

Коваленко Л.  Українська література

 

Авраменко О.  Українська література

 

Авраменко О.  Українська мова

 

Бар’яхтар В., Довгий О.  Фізика

 

Ярошенко О.  Хімія

 

 

      10 кл.

Мерзляк А., Номіровський Д. Алгебра і поч. аналізу      П

 

Нерсисян М., Піроженко А. Англійська мова                   С

 

Остапченко Л., Балан П. Біологія і екологія                      С

 

Гісем О., Мартинюк О. Всесвітня історія                          П

 

Щупак І. Всесвітня історія                                                  С

 

Довгань Г., Стадник О. Географія                                      С

 

Істер О., Єргіна О. Геометрія                                              П

 

Бакка Т., Марголіна Л. Громадянська освіта                     С

 

Ніколенко О., Орлова О. Зарубіжна література                 С

 

Гудима А., Пашко К. Захист Вітчизни. Основи мед. знань   С

 

Герасимів І., Пашко К. Захист Вітчизни                            С

 

Власов В.,  Кульчицький С.  Історія України                    П

 

Власов В.,  Кульчицький С. Історія України                     П

 

Істер О. Математика. Алгебра і поч. аналізу                    С

 

Фасоля А.,  Яценко Т. Українська література                    С

 

Авраменко О. Українська мова                                           С

 

Бар’яхтар В., Довгий С. Фізика                                           С

 

Ярошенко О. Хімія                                                               С

 

 

        11 кл.

Авраменко О. Українська мова                                            С

 

Фасоля А., Яценко Т.  Українська література                     С

 

Ніколенко О., Ковальова Л. Зарубіжна література             С

 

Власов В., Кульчицький С.  Історія України                       С

 

Власов В., Кульчицький С.  Історія України                       П

 

Ладиченко Т.  Всесвітня історія                                            С

 

Ладиченко Т., Заблоцький Ю.  Всесвітня історія                П

 

Буренко В.  Англійська мова                                                 С

 

Істер О.  Математика. Алгебра і поч. аналізу                      С

 

Мерзляк А., Номіровський Д.  Алгебра і початки аналізу П

 

Істер О., Єргіна О.  Геометрія                                                П

 

Соболь В.  Біологія і екологія                                                С

 

Довгань Г., Стадник О.  Географія                                        С

 

Бар’яхтар В., Довгий С.  Фізика                                            С

 

Пришляк  М.  Астрономія                                                       С

 

Руденко В., Речич Н.  Інформатика                                      П

 

Попель П., Крикля Л.  Хімія                                               С

 

Гудима А., Пашко К.  Захист Вітчизни                             С

 

Гудима А., Пашко К.  Основи медичних знань                С 

 

 

 

   Інформація про вибір підручників для 2-их класів 2019-2020 н.р.

Відповідно до рішення педагогічної ради закладу від 07.03.2019 року (протокол №16) вибір підручників для 2-го класу вважати таким.

Підручники для 2 кл. 2019-2020 н.р. Переглянути

Альтернативність вибору вказана в графі «Альтернатива».

Вибір підручників обговорений на засіданні ШМО вчителів початкових класів  (керівник - старший вчитель О.М.Щур, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.Червук). 

Інформація про вибір підручників для 6-их класів 2019-2020 н.р. 

Відповідно до рішення педагогічної ради закладу від 07.03.2019 року (протокол №16) вибір підручників для 6-го класу вважати таким.

Підручники для 6 кл. 2019-2020 н.р. Переглянути

Альтернативність вибору вказана в графі «Альтернатива».

Вибір підручників обговорений на засіданні ШМО вчителів суспільно-естетичних дисциплін (керівник – вчитель-методист І.М.Слободенюк, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда), вчителів математики і технологій (керівник – старший вчитель Л.І.Кухарчук, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда).  

 Інформація про вибір підручників для 11-их класів 2019-2020 н.р. 

Відповідно до рішення педагогічної ради закладу від 07.03.2019 року (протокол №16) вибір підручників для 11-го класу вважати таким.

Підручники для 11 кл. 2019-2020 н.р. Перегляд

Альтернативність вибору вказана в графі «Альтернатива».

Вибір підручників обговорений на засіданні ШМО філологічних дисциплін (керівник – вчитель-методист І.В.Черуха, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда), іноземних мов (керівник – старший вчитель Л.А.Парфенюк, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда), вчителів математики і технологій (керівник – старший вчитель Л.І.Кухарчук, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда), вчителів природничих дисциплін та здорового способу життя (керівник – вчитель-методист О.І.Степанюк, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда), вчителів суспільно-естетичних дисциплін (керівник – вчитель-методист І.М.Слободенюк, заступник директора з навчально-виховної роботи О.Челяда). 

Інформація щодо вибору та замовлення підручників для 5-го класу 2018-2019 н.р. 

Назва підручника

Автор

Кількість

1.

Українська мова

О.В. Заболотний

110

2.

Українська література

О.М. Авраменко

110

3.

Англійська мова

О.Д.Карпюк

110

4.

Зарубіжна  література

Є.В. Волощук

110

5.

Математика

О.С. Істер

А.Г.Мерзляк

76

33

6.

Природознавство

О.Г.Ярошенко

110

7.

Основи здоров’я

І.Д. Бех

110

8.

Вступ  до історії

Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.

109

9.

Інформатика

Ривкінд Й.Я., ЛисенкоТ.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

109

 

 

 Інформація щодо вибору та замовлення підручників для 1-го класу 2018-2019 н.р. 

Назва підручника

Автор

Кількість

1.

Українська мова. Буквар.

Іщенко О.Л.,  Логачевська С.П.

124

2.

Англійська мова

Доценко І.В., Євчук  О.В., Губарева  С.С.

124

3.

Математика

 Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

62

4.

Математика

 Листопад Н.П.

62

5.

Я досліджую світ ( 2 част.), інтегрований  курс

Іщенко О.Л.,  Ващенко О.М.,  Романенко Л.В., Кліщ О.М.

124

6.

Мистецтво, інтегрований курс

Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.

124

Інформація щодо вибору та замовлення підручників для 10-го класу 2018-2019 н.р.

Назва підручника

Автор

Кількість

1.

Українська мова (рівень стандарту)

Авраменко О.М.

60

2.

Українська літера  (рівень стандарту)

Фасоля А.М., Яценко Т.О., Уліщенко В.В., Бійчук Г.Л.

60

3.

Зарубіжна  література ( рівень стандарту)

Ніколенко  О.М., Орлова О.В., Ковальова  Л.Л.

60

4.

Історія  України (рівень стандарту)

Власов В.С., Кульцицький С.В.

30

5.

Всесвітня  історія  (рівень стандарту)

Щупак І.Я.

30

6.

Всесвітня  історія  (рівень стандарту)

Гісем О.М., Мартинюк О.О.

30

7.

Громадянська  освіта ( інтегр.курс, рівень стандарту)

Бакка Т.В., Марголіна Л.В., Мелещенко Т.В.

60

8.

Англійська  мова ( рівень стандарту)

Нерсисян М.А., Піроженко А.О.

60

9.

Мистецтво ( рівень стандарту, профільний рівень)

Гайдамака О.В.

30

10.

Математика(алгебра і поч..аналізу, геометрія) (рівень стандарту)

Істер О.С.

30

12.

Алгебра  і  початки  аналізу(профільний рівень)

Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С.

30

13.

Геометрія(профільний рівень)

Істер О.С., Єргіна О.В.

30

14.

Інформатика (рівень стандарту)

Ривкінд Й.Я., ЛисенкоТ.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

60

15.

Біологія і екологія  (рівень стандарту)

Остапченко Л.І., Балан П.Г., Компанець Т.А., Рушковський С.Р.

60

16.

Географія (рівень стандарту)

Довгань Г.Д., Стадник О.Г.

60

17.

Фізика (рівень стандарту)

Баряхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я.

60

18.

Хімія (рівень стандарту)

 Ярошенко О.Г.

60

19.

Захист Вітчизни (рівень стандарту)

Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М.,

27

20.

Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи  медичних знань»)

Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М.,

33

21.

Технології (рівень стандарту)

Ходзицька І.Ю., Боринець Н.І., Гащак В.М.., та ін..

27

Матеріали розміщені відповідно до листа МОН № 1/9-27 від 06.02.18 р.

 Вибір підручників обговорений на засіданні педагогічної ради закладу 12.02.2018 року.

Підтримано вибір авторів наступним чином:

  1.  Українська мова та література – керівник ШМО вчителів української мови та літератури, вчитель-методист Ірина Черуха.
  2. Англійська мова – керівник ШМО вчителів іноземної мови, старший вчитель Лариса Парфенюк.
  3. Математика – керівник ШМО вчителів математики, старший вчитель Лариса Кухарчук.
  4. Зарубіжна література – вчитель-методист Тетяна Бондарчук.
  5. Природознавство та основи здоров’я – керівник ШМО вчителів природничих дисциплін, вчитель-методист Ольга Степанюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випадкове фото

DSC_4684.JPG

Корисні посилання

Лічильник відвідувань

291699
СьогодніСьогодні39
ВчораВчора216
Цього тижняЦього тижня255
Цього місяцяЦього місяця3883
ВсьогоВсього291699